Beauty Nails by Kinga

Profesjonalna stylizacja paznokci 

Beauty Nails by Kinga
Ul. Tadeusza Szafrana 5a/U3
30- 363 Kraków
Rezerwacja: tel 731 939 079

Nasza Oferta

Manicure

Chwila relaksu w klasycznej odsłonie. Tradycyjne zabiegi pielęgnacyjne dłoni i paznokci, których celem jest ich elegancki i zdrowy wygląd.

Manicure hybrydowy

Szczypta luksusu bez obaw o odpryski. Zabiegi uwzględniające wysokiej klasy, w pełni bezpieczny lakier światłoutwardzalny, których celem są piękne paznokcie przez długi czas. Hybryda jako metoda malowania paznokci w krótkim czasie zyskała na całym świecie miliony zadowolonych klientek. Łączy w sobie największe zalety: cienki wygląd lakieru, trwałość i połysk żelu. Perfekcyjnie pomalowane paznokcie cieszą swoim blaskiem, głębią koloru, brakiem odprysków i zarysowań przez cały okres noszenia. Paznokcie od razu po skończonym zabiegu są „suche” i odporne na uszkodzenia. Odpowiednio dobrane produkty oraz staranność naszej pracy zapewnią pełną satysfakcję z pięknych, zadbanych paznokci.

Paznokcie żelowe

Gdy marzysz o królewskiej stylizacji. Zabiegi prowadzące do wydłużenia naturalnej płytki paznokcia do pożądanego rozmiaru. Jedna z trwałych technik stylizacji paznokci, polegająca na nakładaniu żelu światłoutwardzanego w lampie UV.

Profesjonalny zabieg obejmujący kąpiel stóp w roztworze naturalnej soli morskiej z bogactwem mikroelementów i olejków aromatycznych oraz wypielęgnowanie paznokci stóp poprzez usunięcie skórek i opracowanie do idealnej miękkości podeszwy stopy. Dysponujemy szeregiem markowych kosmetyków w postaci: płynów, pianek i żeli, które przez staranny dobór, pozwalają głęboko wniknąć w zgrubiałe miejsca na stopach i w krótkim czasie, dokładnie i bezboleśnie, je usunąć. W efekcie uzyskujemy uczucie lekkich, niewiarygodnie świeżych stóp, co bardzo poprawia samopoczucie i komfort, nie wspominając o wspaniałych walorach estetycznych.

Frezowanie stóp

Frezowanie polega na usuwaniu warstwy rogowej naskórka z podeszwy stóp. Aby ułatwić tę czynność, wykonywana jest kąpiel w roztworze naturalnej soli morskiej z bogactwem mikroelementów i olejków aromatycznych. Po użyciu frezarki nakłada się odżywczo-renegerującą maskę.

Pedicure SPA

Nieco przyjemności dla Twoich stóp. Starannie wyselekcjonowane zabiegi pielęgnacyjno-upiększające, których celem są zdrowe, atrakcyjne wizualnie paznokcie. Obejmuje pedicure klasyczny oraz odprężający masaż stóp z gruboziarnistym wygładzającym peelingiem i nałożenie odżywczego kremu na zakończenie zabiegu.

Pedicure męski

Pedicure męski to zabieg niezbędny by utrzymać stopy w dobrej formie i nienagannej kondycji. Odżywcza kąpiel zmiękczająca skórę stopy, za pomocą j frezarki usuwamy zgrubiały naskórek, następnie usuwamy skórki narastające paznokieć, oraz nadajemy kształt płytce. Na końcu na stopy nakładana jest odżywczo-regeneracyjna maska

Cennik

Cennik Dłonie
Manicure40 zł
Manicure+malowanie/odżywka50 zł
Manicure hybrydowy na naturalnej płytce65 zł
Manicure hybrydowy z przedłużeniem płytki85 zł
Przedłużanie żelem (kolor)120 zł
Przedłużanie żelem (french)130 zł
Uzupełnianie żelu (kolor)100 zł
Uzupełnianie żelu (french)110 zł
Regenerujący zabieg masłem Shea50 zł
Naprawa jednego paznokcia15 zł
Usunięcie stylizacji (bez manicure)20 zł
Cennik Stopy
Pedicure express60 zł
Pedicure express +malowanie70 zł
Pedicure express+hybryda100 zł
Pedicure SPA100 zł
Pedicure SPA+hybryda130 zł

Pole wymagane

15 + 15 =

Call Now Button