Pakiety Ślubne

Rezerwacja Booksy

Pakiety Ślubne

Rezerwacja Booksy

PAKIET VIP

PAKIET VIP OBEJMUJE:

  • Fryzura próbna ślubna (wykonana w moim Atelier Bella Capelli)
  • Fryzura ślubna właściwa
  • Stylizacja Pana Młodego
  • Fryzura dla 4 osób (każda osoba dodatkowo 200 zł)

Koszt pakietu VIP z dojazdem to 1400 zł
Cena dojazdu to 2,50 zł/km

Rezerwacja możliwa jest telefonicznie lub osobiście w Atelier

PAKIET ŚLUBNY Z DOJAZDEM VIP - ZASADY PAKIETU

1. W sezonie 2022 fryzury próbne ślubne wykonuję w swoim Atelier Bella Capelli w Cholerzynie. Nie dojeżdżam do pojedynczych fryzur.
2. Dojazd jest możliwy do minimum 5 fryzur (pakiet VIP), każda usługa dodatkowo jest odpłatna. Przy mniejszej ilości usług z dojazdem cena pakietu się nie zmienia.
3. Nie wykonuję fryzury ślubnej bez wcześniej wykonanej fryzury próbnej!
4. Dojeżdżam do 140 km od mojego miejsca zamieszkania, dojazd wyceniany jest indywidualnie na podstawie odległości do miejsca przygotowań. Koszt dojazdu to 2,50 zł za km w jedną stronę plus ewentualny koszt płatnych autostrad.
5. Jeśli w trakcie przygotowań na miejscu będzie fotograf poinformuj mnie o tym z wyprzedzeniem.
6. Przy wyborze pakietu z dojazdem jestem do dyspozycji tyle czasu ile Panie będą potrzebować. Wyjeżdżam dopiero wtedy, kiedy Panie są już gotowe.
7. W celu gwarancji rezerwacji proszę o wpłatę zadatku w wysokości 500 zł w terminie do 5 dni roboczych od potwierdzenia prze ze mnie rezerwacji na konto: 09 1090 2053 0000 0001 4490 9225 w tytule przelewu należy wpisać imię, nazwisko oraz datę ślubu. Odbiorcą przelewu jest firma Atelier Bella Capelli Barbara Kłaput. Rezerwacja przed wpłatą zadatku jest wstępna i potwierdzam ją w 100% po zaksięgowaniu wpłaty.
8. Fryzura próbna panny młodej trwa około 2 godzin. Na fryzurę próbną najlepiej przyjść ok 6-8 tygodni przed ślubem. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą zdjęcia sukienki i dodatków. Jeśli masz już kupiony welon lub ozdobę do włosów zabierz ją ze sobą. Posiadam również ozdoby do odsprzedaży.
9. Przygotuj odpowiednio włosy do fryzury ślubnej. Umyj włosy dzień wcześniej dwukrotnie delikatnym szamponem (bez SLS, SLES, silikonów) następnie nałóż lekką odżywkę na długość i końce (nie nakładaj odżywki na nasadę!). Nie używaj olejków, masek ani też serum. Dokładnie wysusz włosy suszarką.
10. Załóż luźną bluzkę lub sukienkę z szerokim dekoltem

Pole wymagane

1 + 1 =

Call Now Button