Kosmetyki Esquire

Rezerwacja Booksy

Kosmetyki Esquire

Rezerwacja Booksy

Kosmetyki Esquire

Esquire to kultowa linia kosmetyków Amerykańskich stworzona specjalnie dla mężczyzn

Opracowana na bazie sprawdzonych i skutecznych składników zapewnia pielęgnację na wysokim poziomie, a szeroka gama produktów pozwoli na dopasowanie kosmetyków do indywidualnych potrzeb każdego mężczyzny. Cała seria oparta jest na zapachu olejku drzewa agarowego, który jest luksusowym składnikiem prestiżowych wód kolońskich. Esquire grooming to kosmetyczne wsparcie dla Ciebie, które swoją skutecznością, wyglądem i zmysłowym aromatem doda Ci wyrazistości, pobudzi do działania i pozwoli z nowym impetem iść do przodu przy aplauzie i nieukrywanym podziwie otoczenia.

Prawdziwa pielęgnacja, która w pełni zaspokaja higieniczne potrzeby nowoczesnego mężczyzny. Mycie, odżywienie, wzmocnienie i stylizacja włosów, bez względu na ich długość i rodzaj. Zaprojektowana przy użyciu sprawdzonych składników, które doskonale zadbają o kondycję włosów i skóry całego ciała, a także dla zarostu brodacza.

Kosmetyki są wolne od parabenów, zawierają natomiast witaminę E, przeciwutleniacze, keratynę, prowitaminę B5 oraz mieszankę ekstraktów roślinnych.

Pole wymagane

13 + 5 =

Call Now Button