Nowości

Curl Design keratynowe falowanie włosów( trwała ondulacja)

Linia Alfaparf Curl Design składa się z 3 produktów odpowiednich do wszystkich rodzajów włosów – od naturalnych do najbardziej zniszczonych zabiegami chemicznymi. Zawiera nowy kompleks KERAVEG, dzięki któremu zabieg trwałej ondulacji jest mniej inwazyjny. Pozwala on na osiągnięcie miękkich i naturalnych fal oraz loków, jednocześnie zapewniając włosom ochronę i sprawiając, że stają się silniejsze, bardziej elastyczne i mniej się puszą. Kosmetyki zawierają ponadto cenny olejek amazoński Babassu, który nadaje włosom miękkość, gładkość oraz połysk.

ZALETY LINII CURL DESIGN:
TYLKO 3 PRODUKTY – zapewniające zabieg „all inclusive”
DO WSZYSTKICH RODZAJÓW WŁOSÓW – od włosów naturalnych do najbardziej zniszczonych zabiegami chemicznymi, technologia KERAVEG zapewnia najlepszą ochronę dla włosów.
IDEALNA DO WSZYSTKICH RODZAJÓW LOKÓW I FAL – nawet do najbardziej skręconych loków
MOŻLIWOŚĆ MIESZANIA Z LINIĄ PIGMENTS – aby zniwelować niechciane refleksy lub ożywić kolor po zabiegu
INNOWACYJNA KONSYSTENCJA – Move Designer po dodaniu Move Creamy Protector zamienia się w krem, natomiast Move Fixer przy użyciu Mousse Maker staje się pianką
SZYBSZA USŁUGA – dzięki kremowej konsystencji nie trzeba używać bibułek, dzięki czemu skraca się czas usługi
UTRZYMYWANIE SIĘ EFEKTÓW PRZEZ 3-4 MIESIĄCE – intensywność efektu końcowego słabnie stopniowo

Przedłużanie i zagęszczanie metodą HAIRTALK

Marzysz o pięknych, długich i gęstych włosach? Męczy Cię okres przejściowy podczas ich zapuszczania? Nie wiesz jaką metodę przedłużania włosów wybrać?   Teraz możesz podczas jednej krótkiej wizyty w naszym Salonie spełnić swoje marzenie i zmienić krótką fryzurę w burzę długich, wspaniałych włosów!   Idealne rozwiązanie? Przedłużanie włosów Hairtalk Extensions!

NA CZYM POLEGA ZABIEG?

Dzięki haitalk extension naszemu Fryzjerowi wystarczy jedynie godzina, aby dodać długości lub objętości Twoim włosom. Jest to proste do osiągnięcia dzięki tak zwanej metodzie kanapkowej, gdzie włosy umieszczone są pomiędzy dwoma przeźroczystymi taśmami, a połączenie jest bardzo płaskie przez co niewidoczne, elastyczne, miękkie i wygodne. Pasma można kilkukrotnie usunąć przy pomocy odpowiedniego sprayu i po zmianie taśm ponownie założyć. Gwarantujemy zadowolenie! Lekkie, piękne pasemka, których nie czuje się nawet leżąc!  

DO KOGO JEST SKIEROWANY?

Zabieg przedłużania doczepiania zagęszczania włosów metodą Hairtalk Extensions polecany jest każdemu komu zależy na natychmiastowym i całkowicie NATURALNYM (praktycznie niezauważalnym) efekcie dłuższych i gęstszych włosów. W odróżnieniu od pozostałych metod przedłużania włosów takich jak clip on, ringi, itp. metoda Hairtalk Extensions to wysokojakościowe przedłużanie dla najbardziej wymagających Klientów. Prezentowany zabieg nie należy do najtańszych metod przedłużania włosów ale z pewnością efekt należy do najlepszych! Również jakość użytych do doczepienie włosów jest najwyższa z dostępnych na rynku.  

ZALETY ZABIEGU

• w 100% naturalne włosy (miękkie, piękne i zdrowe)
• są to włosy indyjskie (grubsze oraz mocniejsze)
• to jedyne na całym rynku włosy, które posiadają zachowaną łuskę włosa (nie puszą się, łatwość w stylizacji)
• super szybka aplikacja (przedłużenie lub zagęszczenie włosów zajmuje mniej niż godzinę)
• długotrwały efekt (jednorazowe założenie wystarcza na około 2 miesiące użytkowania)
• ultra cienkie taśmy niewyczuwalne podczas noszenia
• złącze posiada atesty medyczne i jest antyalergiczne (taśmy testowane medycznie pod kątem dermatologicznym)
• extra łatwa stylizacja (podatne na modelowanie przy użyciu termoloków, lokówki, prostownicy)
• bogata paleta kolorów (możliwość łączenia kolorów)

Przedłużanie włosów metodą hairtalk extensions wykonywane jest przy użyciu 100% włosów Remi w jakości premium. Mamy do wyboru trzy długości: 25cm, 40cm i 55cm oraz trzy rozmiary: 1cm, 3cm i 4cm. Aby uzyskać jedno pasemko użyte zostają dwa ultracienkie, elastyczne paski włosów. Każdy został wykonany z medycznie przetestowanej taśmy i specjalnie zaprojektowany. W tej metodzie naturalne włosy znajdują się między dwoma pasmami hairtalk extensions. Tworzy to idealne, bardzo elastyczne połączenie naturalnych włosów bez ostrych zakończeń czy krawędzi. Dzięki takiemu rozwiązaniu ryzyko pęknięcia włosów jest wykluczone, a przy okazji unikamy nieprzyjemnego uczucia „ciągnięcia”.
Całkowicie bezpieczna i błyskawiczna usługa. Do kompletnego przedłużenia włosów hairtalk extensions zazwyczaj potrzeba około 20-30 pasemek. Aplikacja trwa średnio mniej niż godzinę. Usunięcie pasemek trwa jeszcze krócej i jest całkowicie nieszkodliwe dla naturalnych włosów. W tym celu pasma spryskiwane są specjalnym płynem i po upływie niecałej minuty usuwa się je z włosów. Następnie na pasma zakładane są nowe taśmy hairtalk i można je ponownie założyć. Przestrzegając zasad prawidłowej pielęgnacji te same pasemka można użyć nawet 3-4 razy i cieszyć się nimi przez cały rok! Zapraszamy na darmową konsultację podczas której fryzjer odpowie na wszystkie pytania i dobierze odpowiednią długość oraz kolor włosów.

Pole wymagane

11 + 15 =

Call Now Button