14 grudnia 2017

O mnie

Praca fryzjera polega na ”Tworzeniu Piękna”

Atelier Bella Capelli oferuje pełen zakres usług fryzjerskich. Staramy się aby usługi przez nas oferowane w pełni zaspokoiły potrzeby każdego klienta. Zapewniamy najwyższej jakości kosmetyki włoskiej firmy ALFAPARF oraz amerykańskiej CHI dostępne w profesjonalnych salonach.

Każdy rok stawia przed nami nowe wyzwania i wymaga od nas ciągłego szkolenia. Dzięki szkoleniom podnosimy nieustannie swoje kwalifikacje i możemy wprowadzić najnowsze techniki strzyzeń i koloryzacji. Wiedza, doświadczenie to nasze najcenniejsze wartości, ktore przekładają sie na codzienna prace w Atelier BC. Każdy kto nas odwiedzi, traktowany jest w sposób indywidualny, dzięki czemu może liczyć na fachową obsługę, porady i pomoc ze strony stylistów.

 

 

 

Moja przygoda z fryzjerstwem rozpoczęła się około 10 lat temu. Uwielbiam pomagać klientom w zmianie ich wizerunku. Specjalizuję się w strzyżeniach zarówno męskich jak i damskich. Moje prace charakteryzują się dokładnością, koloryzacje, refleksy, warkocze, sploty, luźne upięcia. Duży nacisk stawiam na pielęgnację włosów i skóry głowy. Kocham swoja pracę. Pełna pozytywnej energii z uśmiechem łącze chwilę relaksu z troską o Twoje włosy.