17 grudnia 2017

Kreatynowe wygładzanie włosów

Technologia została oparta na Kera-Collagen Complex, który za pomocą ciepła zmienia ustawienia łańcuchów keratynowych włosa, prostując je, dzięki czemu przyjmują charakterystyczny płaski kształt. BABASSÙ OIL to cenny olejek z Amazonii o niewiarygodnych właściwościach zmiękczających. Przywraca włosom miękkość, gładkość i blask. Keratin Therapy Lisse Design jest absolutnie bezpieczny NIE ZAWIERA FORMALDEHYDU i spełnia wszystkie wymogi UE oraz inne formy międzynarodowe. Pozwala na prostowanie i farbowanie włosów tego samego dnia. Eliminuje efekt puszenia się włosów. W rezultacie włosy są gładkie, miękkie, pełne blasku oraz łatwe w rozczesywaniu. Efekt utrzymuje się do 3 miesięcy.

 

  Diamond Touch Luxury Keratin

Keratyna DIAMENTOWA jest idealna do KAŻDEGO rodzaju włosów – bardzo dobrze radzi sobie z regeneracją i odżywianiem zniszczonych blondów.
Keratyna Diamentowa zawiera specjalnie opracowaną formułę, która rewolucyjnie wpłynęła na końcowy efekt zabiegu oraz ochronę włosa na długo po nim.
Formuła opracowana w 2017 roku, została zaprojektowana tak,
aby zapewnić optymalne zabezpieczenie włosów przed złamaniem oraz wszelkimi uszkodzeniami
mechanicznymi. Ta formuła, to wielopłaszczyznowy kompleks na bazie białka, który działa na wszystkie trzy
podstawowe parametry wytrzymałości włosa – właściwości rozciągające, zginanie oraz ścieranie się naskórka.
Unikalny skład chemiczny formuły umożliwia głęboką penetrację naskórka włosa, wzmacniając go od wewnątrz, jednocześnie chroniąc zewnętrzną powierzchnię włosów.
Badania potwierdziły, że produkt zawierający tą unikalną formułę chroni włosa trzykrotnie lepiej, niż ten sam
produkt pozbawiony jej.
Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, KERATYNA DIAMENTOWA, oprócz prostowania, wygładzania oraz odżywiania włosów, daje następujące korzyści:
– zdecydowanie wzmacnia dziewicze włosy, oraz te, poddane wszelkim zabiegom chemicznym (szczególnie rozjaśnione blondy)
– daje 3 krotnie większą ochronę oraz wzmocnienie włosów uszkodzonych zabiegami chemicznymi w porównaniu do produktów konkurencyjnych
– znacząco zwiększa ochronę włosów przez łamaniem się

Oprócz unikalnej formuły, nasza KRÓLOWA KERATYN, zawiera cząstki DIAMENTÓW.
Jak zapewne wiecie, diament jest najtwardszym minerałem występującym na Ziemi. Jego zastosowanie w keratynie, pozwoliło na maksymalne utrwalenie efektu zabiegu,
który utrzymuje się nawet do 6 miesięcy i dłużej. Dodatkowo Wasze włosy otrzymają mega blask, bowiem pyłek diamentowy łączy się z włosem, dzięki czemu
włos odbija promienie światła pod różnym kątem, co daje bardzo dobry rezultat!